Lessen%20bij%20leendert%20logo

Veiligheid Europaweg/A1 nog steeds in het geding

Geschreven door in Nieuws, Europaweg, Video's op 10 mei 2016

Aanpassing in 2018 voorzien, maar niet genoeg!

In 2018 zijn aanpassingen voorzien aan de genoemde kruisingen. Tot die tijd zou het beter zijn om de maximumsnelheid omlaag te brengen rond het kruispunt Europaweg-Hoog Buurloseweg en de aansluiting van de Europaweg N304 met de A1. De kans op dwarsconflicten tussen auto's wordt verlaagd als de snelheid omlaag gaat. De overzichtelijkheid voor de fietsers gaat omhoog en daarmee de risico's op ongevallen omlaag. Alleen zo gaat de overzichtelijkheid en de verkeersveiligheid omhoog!


Reacties

Nieuwe leerling:

"Ik heb vandaag echt heel veel geleerd. Er gaat een wereld voor me open. En dat terwijl ik bij een andere rijschool al drie keer examen heb gedaan."

Cora

Wat zeggen anderen:

"Ja de eerste les is me heel goed bevallen! Wanneer kan ik weer? Ik had eerst een rijinstructeur die me niet zo goed begreep, en nu heb ik dat gevoel gelukkig wel!"

Ilse, Apeldoorn

Wat zeggen anderen:

"Ik merk dat mijn rijinstructeur echt goed les geeft en de les afstemt op wat ik persoonlijk nodig heb! Daarnaast was het heel fijn dat hij geen wachtlijst had, dus ik kon zo terecht!"

Margriet

Blogs & artikelen

Onder de motorkap van de lesauto
10 september 2021
Lees meer

Rijtest voor leerlingen met autisme
29 april 2021
Lees meer

Yes, vandaag heb ik mijn rijbewijs gehaald!
27 april 2021
Lees meer

Deel deze site via je eigen social media: